Little Ones Mind

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 352 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Little Ones Learning Games Puzzles for Children
Little Ones? Mind uygulaması ile çocuklarınızın kişisel gelişimlerini mobil cihazınızdan halledin.

Little Ones Mind mobil uygulaması 2 yaş ve üzerindeki çocuklar için geliştirilmiş eğitici bir oyundur. Çocuklara 15 farklı mini oyunla şekilleri, renkleri, desenleri ve daha bir çok kavramı eşleştirme, gruplama yöntemiyle öğretir. Her bir mini oyunda, çocuğun kendi dünyasından temel kavramlar olan şekiller, renkler, mevsimler, hayvanlar ve günlük objelerin işlenmekte ve çocuklar kendi kendilerine öğrenme sürecine dahil edilmektedir.

Bunlarla birlikte Little Ones Mind uygulamasına sahip olmanız demek çocuğunuzun kişisel gelişimlerinde oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Little Ones Mind uygulaması ile çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanan kaliteli içeriklere sahip güzel bir mobil uygulamadır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Little Ones Mind uygulaması ile azami derecede fayda sağlamasını ve sözcük dağarcığını geliştirmesini sağlamış olacaksınız. Hemde bunu onunla birlikte yapacaksınız.

Oyunların içerisinde aniden beliren reklamlar veya kötü içerikler bulunmamaktadır. Her an çocuğunuzun başında olamıyorsanız bile güvenle oynamasına izin verebilirsiniz. Mobil cihazlarınızda Little Ones Mind uygulamasını bulundurmanız hem çocuğunuz hemde sizin açınızdan oldukça büyük bir öneme sahiptir. Sizde ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirin ve kullanmaya başlayın. 

Little Ones Mind indir
DİĞER SÜRÜMLER